оптовий продаж
розливних
парфумів
  • +38 (066) 889-79-79 (Viber)
  • +38 (093) 889-79-79
  • +38 (067) 889-79-79
Замовити зворотній дзвінок
Режим роботи Пн-Пт: 09:00 - 18:00 Сб-Нд: Вихідний

Про нас

 Коротко про нас

«Delafi» - молода, українська компания, що динамічно розвивається, основною спеціалізацією якої є оптовий продаж наливної парфюмерії в Україні.

Що ми пропонуємо:

- парфумерію від ліцензованого виробника, продукцію вироблену в Україні за французькими технологіями та з використанням імпортної сировини;

- комфортні умови замовлення та швидку доставку найбільш зручним способом;

- великий асортимент, який регулярно оновлюється;

- знижки і подарунки постійним клієнтам;

- замовляючи в нас аромати, ви можете бути впевнені, що кожен з них – затребуваний в даний час. Ми перевіряємо актуальність ароматів та попит на них, пропонуючи до продажу лише ті види, які необхідні споживачу.

Чому ми?

Ми працюємо над тим, щоб сервіс, асортимент, а також цінова політика радували кожного, хто захоче стати нашим партнером. Купуючи нашу парфумерію, ви можете бути впевнені в тому, що це вкладення стане вырним кроком для створення власного бізнесу.

Спеціально для тих, хто хоче розпочати бізнес з продажу парфумів на розлив, наші маркетологи розробили для вас стартові набори: "Успішний", "Привабливий", "Лідерський" - ознайомитися з наборами ви можете на цій сторінці, вони допоможуть ефективно та швидко почати бізнес наливної парфумерії.