оптовий продаж
розливних
парфумів
  • +38 (066) 889-79-79 (Viber)
  • +38 (093) 889-79-79
  • +38 (067) 889-79-79
Замовити зворотній дзвінок
Режим роботи Пн-Пт: 09:00 - 18:00 Сб-Нд: Вихідний

Про нас

 Хто ми?

«Delafi» - молода, динамічно розвивається українська компанія, основною спеціалізацією якої є оптовий продаж наливної парфумерії.

Ми пропонуємо:

- парфумерію від ліцензованого виробника, продукція виготовлена в Україні за французькими технологіями та з використанням імпортної сировини;

- комфортні умови замовлення та швидку доставку найбільш зручним способом;

- великий асортимент, який регулярно оновлюється;

- знижки і подарунки постійним клієнтам;

- замовляючи у нас аромати, ви можете бути впевнені, що кожен з них – затребуваний в даний час. Ми перевіряємо актуальність ароматів і попит на них, пропонуючи до продажу лише ті види, які необхідні споживачу.

Чому ми?

Ми працюємо над тим, щоб сервіс, асортимент, а також цінова політика радували кожного, хто захоче стати нашим партнером. Купуючи нашу парфумерію, ви можете бути впевнені в тому, що це вкладення стане правильним кроком для створення власного бізнесу.

Спеціально для тих, хто хоче почати бізнес з продажу парфумів на розлив наші маркетологи розробили для вас стартові набори: "Успішний", "Привабливий", "Лідерський" - ознайомитися з наборами ви можете на цій сторінці, вони допоможуть ефективно і швидко почати бізнес наливної парфумерії.