оптовий продаж
розливних
парфумів
  • +38 (066) 889-79-79 (Viber)
  • +38 (093) 889-79-79
  • +38 (067) 889-79-79
Замовити зворотній дзвінок
Режим роботи Пн-Пт: 09:00 - 18:00 Сб-Нд: Вихідний

Блог

Наливная парфюмерия как начать бизнес

Наливна парфумерія: що про неї варто знати

Грудень 22, 2017 Парфуми

Аромати під настрій на кожен день

У відносинах між чоловіками і жінками одні завжди намагаються впливати на інших, схиляючи чашу терезів на свою користь. Жінки користуються для цього арсеналом засобів: спокусливими сукнями, пишними зачісками і тягнуть ароматами. Пару століть назад існувала традиція зберігати вірність одному запаху протягом усього життя. Зараз мода більш грайлива, а жіночі прихильності змінюються в залежності від віку, настрою і бажання експериментувати. Найширші можливості для експериментів з ароматами дарує наливна парфумерія. Вона дозволяє мінятися так часто, як ми цього хочемо. Наливні аромати можна чергувати так само легко, як макіяж, сумочку або туфлі.

Вартість духів, яка не стане перешкодою до покупки

Елегантна здатність жінки змінюватися завжди була загадкою для чоловіка. А загадки підкреслюють неповторність. Чергування ароматів дозволяють підтримати імідж загадковості. Вражаюча ціна елітних парфумів не дозволяє купувати їх так часто, як хотілося б. Їх дорогоцінні краплі багато зберігають для особливих подій.

Такий підхід до духам змінює наливна парфумерія. Вона дає можливість придбати відразу кілька ароматів за демократичною ціною. Парфуми, ідентичні мегапопулярним брендовим, стають доступними для жінок будь-якого достатку.

Відмінності наливної парфумерії від брендового

Є дві основні відмінності між елітними ароматами і їх наливними аналогами. Це концентрація спирту та особливості упаковки.

У наливних парфумах спирту трохи більше, ніж в брендових. Але не більше, ніж у парфумерних водах. Останні швидко вивітрюються саме з-за високої концентрації спирту. Наливні парфуми мають у складі 20% парфумерної композиції. Вони тримаються цілий день, із-за чого отримали назву «денні духи».

Бренди прагнуть упаковувати парфумерію так, щоб вона привертала увагу і стала максимально впізнаваною. На розробку бульбашок, упаковки і логотипів витрачаються великі гроші. Тим, хто шукає якість, а не брендування, неважливо, як виглядає флакон. Саме для таких покупців призначена наливна парфумерія. Вона продається в пляшках без брендування, але стійкістю і якістю не поступається елітних парфумів. А за вартістю – значно дешевше, ніж розкручені парфуми від відомих парфумерних будинків. Такими якостями володіє наливна парфумерія Delafi, купити парфуми на розлив Ви можете на нашому сайті - delafi.ua. У серії Delafi пропонуються розкішні аромати без шкоди для бюджету, вони дозволять Вам використовувати новий аромат кожен день, також для тих, хто займається парфумерним бізнесом надасть можливість розвиватися і залучати нових покупців!

Спеціально для тих, хто хоче почати бізнес з продажу парфумів на розлив наші маркетологи розробили для вас стартові набори: "Успішний", "Привабливий", "Лідерський" - ознайомитися з наборами ви можете на цій сторінці. Вони допоможуть ефективно і швидко почати бізнес наливної парфумерії.ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ
Парфумерія – частина нашої культури 05.06.2017Наливна парфумеріяПарфумерія – частина нашої культури. Якщо ввести її в повсякденне життя, вона допоможе підкреслити особливості і...

Мы рекомендуем для Вас

140,00 грн.
140,00 грн.