оптовий продаж
розливних
парфумів
 • +38 (066) 889-79-79
 • +38 (093) 889-79-79
 • +38 (067) 889-79-79(Viber)
Замовити зворотній дзвінок
Режим роботи Пн-Пт: 09:00 - 18:00 Сб-Нд: Вихідний

Блог

Выбрать флаконы с распылителем

Вибрати флакон для наливної парфумерії

Липень 24, 2017 Парфуми

Чому наливна парфумерія?

Динамічний світ вимагає від нас постійного зміни і прояву індивідуальності. Доводиться шукати варіанти, як заявити світові про власної неповторності. Розкрити унікальність людини чудово допомагає парфумерія.

Часто певний аромат зв'язується в нашій свідомості з конкретним людиною. Адже саме на запах ми звертаємо увагу в першу чергу, навіть якщо не помічаємо цього. То, наскільки нам сподобається аромат, значною мірою допоможе скласти думку про людину.

Розливна парфумерія – вдалий вибір для тих, хто хоче добре пахнути, мати в арсеналі відразу кілька ароматів і не переплачувати за них. Продукція на розлив допомагає розширити «гардероб» ароматів, побалувати себе і оцінити новинки парфумерного ринку. З цих та інших причин люди часто купують не великий флакон дорогого брендового парфуму, а кілька флакончиків розливних ароматів.

Головна особливість наливної парфумерії

Одна з особливостей парфумерії на розлив – необхідність купувати флакони або атомайзери для кожного аромату. В ідеалі хочеться, щоб вони добре зберігали запах, не дозволяли парфуму проливатися і вивітрюватися. Також бажано, щоб бутилькі для ароматів не пропускали повітря всередину і не давали аромату взаємодіяти з іншими речовинами. Адже хочеться зберегти запах парфумів у первозданному вигляді.

На що звернути увагу при виборі флакона: 4 правила

При купівлі флакончика або атомайзери рекомендуємо слідувати чотирьом простим правилам. Вони допоможуть максимально зберегти властивості аромату протягом усього періоду використання.

 1. Не використовуйте пляшку, в якому знаходився інший аромат. Це допоможе зберегти оригінальний запах парфуму після переливання з «материнської» пляшечки. Для духів властиво реагувати з навколишнім середовищем. Значить, вони неодмінно зреагують із залишками старого запаху, змішаються з ним і втратять оригінальність.
 2. Краще не купувати флакончики з вузькою витягнутою шийкою, або пузаті бульбашки з короткою шийкою без розпилювачів або щільних кришечок. Така тара коштує дешевше, адже ціну в основному формує розпилювальний механізм. Витяг парфуму з таких флаконів може бути проблематичним. А нещільна кришка може спровокувати розлив. Не економте! Купіть гарний флакон з розпилювачем!
 3. При необхідності купити на пробу кілька мілілітрів парфуму не беріть класичний циліндричний пробник, в якому пластикова кришечка йде з паличкою для нанесення. Краще придбати міні-атомайзер. Паличка від пробника, якій аромат наноситься на шкіру, захоплює її частинки і переносить в рідину духів. Це псує структуру аромату, адже парфум – живий організм. Розпилювачі допоможуть вам цього уникнути.
 4. Для носіння аромату з собою краще купувати його в атомайзері. Останній робиться із пластику або металу з додатковим захистом від розливу, на відміну від стаціонарного флакона, який найчастіше буває скляним. Атомайзери щільно закручуються і допоможуть надійно зберегти запах. Вони підійдуть користувачам, які носять аромат з собою і оновлюють його протягом дня.

На нашому сайті представлений широкий вибір флаконів і атомайзери різної ємності і форми під наливні парфуми Delafi, купити флакони з металевим і пластиковим розпилювачем для духів на розлив Ви можете на нашому сайті - delafi.ua. Вони дозволять користуватися ароматами до останньої краплі. Для розвитку власного ароматного бізнесу запропонуйте покупцям зручні і економічні флакони!ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ
Парфумерія – частина нашої культури 05.06.2017Наливна парфумеріяПарфумерія – частина нашої культури. Якщо ввести її в повсякденне життя, вона допоможе підкреслити особливості і...
Наливна парфумерія: що про неї варто знати 22.12.2017Аромати під настрій на кожен деньУ відносинах між чоловіками і жінками одні завжди намагаються впливати на інших, схиляючи чашу терезів на свою...

Мы рекомендуем для Вас

Rise Beyonce Версія
Духи на разлив RISE
100 мл
Rise Beyonce Версія
Духи на разлив RISE
100 мл
140,00 грн.
 • Тип аромату
  деревні
 • Рік випуску
  2014
140,00 грн.
140,00 грн.